Smart Hodinky (Smart Watch) Xiaomi

Počet predaných kusov inteligentných hodiniek v tomto roku podľa analytickej spoločnosti IDC vďaka veľkému záujmu Apple Watch vzrastie v porovnaní s predchádzajúcim rokom viac ako päťkrát. Smart Watch K88H sú v tom prípade presne ten typ inteligentných hodiniek, ktoré hľadáš. Hodinky taktiež podporujú aj diaľkové spúšťanie fotoaparátu, ovládanie hudby, ako aj digitálnu asistentku Siri, vďaka čomu ani nemusíte siahať do vrecka po smartfón – jednoducho máte všetko potrebné na Vašom zápästí.

Hodinky sú samozrejme vybavené bezdrôtovou technológiou Bluetooth 4.zero, čiže s pripojením ku smartfónu nebudete mať žiadne problémy.

Sensible Watch K88H sú v tom prípade presne ten typ inteligentných hodiniek, ktoré hľadáš. Hodinky taktiež podporujú aj diaľkové spúšťanie fotoaparátu, ovládanie hudby, ako aj digitálnu asistentku Siri, vďaka čomu ani nemusíte siahať do vrecka po smartfón – jednoducho máte všetko potrebné na Vašom zápästí.

Hodinky sú samozrejme vybavené bezdrôtovou technológiou Bluetooth 4.zero, čiže s pripojením ku smartfónu nebudete mať žiadne problémy.

Smart Watch K88H sú v tom prípade presne ten typ inteligentných hodiniek, ktoré hľadáš. Hodinky taktiež podporujú aj diaľkové spúšťanie fotoaparátu, ovládanie hudby, ako aj digitálnu asistentku Siri, vďaka čomu ani nemusíte siahať do vrecka po smartfón – jednoducho máte všetko potrebné na Vašom zápästí. Hodinky sú samozrejme vybavené bezdrôtovou technológiou Bluetooth four.0, čiže s pripojením ku smartfónu nebudete mať žiadne problémy.