‎Xbox V App Store

Všetky XBOX One hry sú predávané formou digitálnych kľúčov. To však už bol vlak s názvom PlayStation rozbehnutý čo sa v konečnom dôsledku odrazilo aj na tržbách a predaných kusoch konzol Xbox. Dlhú dobu bola kamera exkluzivitkou pre Xbox a kopec ľudí si ho kupovali len kvôli tomuto. Nakoniec, to bol aj dôvod prečo sa vo mne zobudila zvedavosť smerom okay Xboxu. Kinect – bola špeciálna kamera, pripojiteľná ok Xboxu a snímajúca pohyb osôb pred ňou.

Bez ohľadu na to, kde budete hrať hry – či už je to váš Xbox, PlayStation alebo Telefón – Recreation Valley aplikácia je najlepší spôsob, ako zostať v spojení s vašej hernej komunity.

Ak sa potvrdia šepoty, ktoré predchádzajú vydaniu PlayStation 5 a Xbox Two, tak sa dá podobný development očakávať aj v budúcnosti, t.j. že Xbox sa bude snažiť byť krok vpred pred PS5kou.

Zvedavosť ma dokopala kúpiť ku svojej dlhoročnej PS4 aj konzolu od spoločnosti Microsoft – Xbox One X.

S čím všetkým sa bolo treba popasovať a čo si s odstupom času myslím oboch konzolách, bude predmetom nasledujúcich riadkov. Tento trend cez sériu ďalších nevhodných rozhodnutí (častá zmena interfejsu, ukončenie podpory kinectu a pod.) pokračoval až do doby keď Microsoft prestal zverejňovať svoje výsledky čo sa predaja Xboxu týka.

To však už bol vlak s názvom PlayStation rozbehnutý čo sa v konečnom dôsledku odrazilo aj na tržbách a predaných kusoch konzol Xbox. Dlhú dobu bola kamera exkluzivitkou pre Xbox a kopec ľudí si ho kupovali len kvôli tomuto. Nakoniec, to bol aj dôvod prečo sa vo mne zobudila zvedavosť smerom ok Xboxu. Kinect – bola špeciálna kamera, pripojiteľná k Xboxu a snímajúca pohyb osôb pred ňou.