Ako Umiestniť Váš IPhone eight Plus Do Režimu DFU A Obnoviť Pôvodné Nastavenia Systému IOS

Režim DFU znamená režim Aktualizácia firmvéru zariadenia,stav, v ktorom môžete nechať svoje zariadenie komunikovať s iTunes bez načítania operačného systému iPhone alebo zavádzača. 1. iPhone 8 a iPhone eight Plus sú odolné voči striekajúcej vode a prachu a testované v laboratórnych podmienkach podľa IEC 60529 IP 67. Znečistenie, vodná a prachová odolnosť je nestabilná a môže sa dôsledkom bežného opotrebovania postupom času znížiť. IPhone 8 má úplne nový dizajn skla.

Ak používate zariadenia so systémom iOS (iPhone alebo. Nepokúšajte sa dobíjať mokrý iPhone; Pokyny na čistenie a sušenie nájdete v príručke.

1. iPhone eight a iPhone eight Plus sú odolné voči striekajúcej vode a prachu a testované v laboratórnych podmienkach podľa IEC 60529 IP sixty seven. Znečistenie, vodná a prachová odolnosť je nestabilná a môže sa dôsledkom bežného opotrebovania postupom času znížiť. IPhone 8 má úplne nový dizajn skla. Ak používate zariadenia so systémom iOS (iPhone alebo.

Nepokúšajte sa dobíjať mokrý iPhone; Pokyny na čistenie a sušenie nájdete v príručke.

1. iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú odolné voči striekajúcej vode a prachu a testované v laboratórnych podmienkach podľa IEC 60529 IP sixty seven. Znečistenie, vodná a prachová odolnosť je nestabilná a môže sa dôsledkom bežného opotrebovania postupom času znížiť. IPhone eight má úplne nový dizajn skla. Ak používate zariadenia so systémom iOS (iPhone alebo. Nepokúšajte sa dobíjať mokrý iPhone; Pokyny na čistenie a sušenie nájdete v príručke.